Вулиці в місті. У Києві за кілька днів має з’явитись “Мистецька алея” (фото)

На “Мистецькій алеї”, яка відкриється на початку листопада на вулиці Бориса Грінченка у Києві, будуть представлені десять артоб’єктів, присвячених явищам культури і видатним для Києва персоналіям, які ходили по вулиці, де буде розташована алея.

Slider image

Як розповіли БЖ в громадській організації “Простір 500”, артоб’єкти будуть виконані в різних техніках, їх можна буде розглядати і одночасно отримувати інформацію, прослухавши аудіотрек або скориставшись інструментами доповненої реальності.

Slider image

В рамках проєкту на “Мистецькій алеї2 будуть представлені Українська хорова школа, Український модернізм і Борис Лятошинський, Музика кіно та Вадим Храпачов, Українська джазова школа і Володимир Симоненко, Автентичний фольклор – ансамбль “Древо”, 4 особи Оксани Забужко, Аттила Могильний: дорослий і дитячий погляди на Київ, Три життя Юрія Покальчука, Соломія Павличко: дослідниця модернізму, феміністка, видавчиня, “Ікс” Києвів Олеся Ульяненка.

Slider image

Проєкт реалізує громадська організація “Простір 500” спільно з Українським інститутом та Українським інститутом книги за підтримки Українського культурного фонду. Над створенням артоб’єктів працювали десять художників спільно з експертами.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3