У Львові провели реставрацію 111-річного трамваю

У Львові реставрували та поставили на рейки 111-річний трамвай. Трамвай їздив містом у 40-70 роках XX століття. Його реставрували в минулому році та поставили на рейки.

Slider image

На вулицях Львова можна побачити трамвай Sanok SW1, який їздив містом у 40-70 роках XX століття. Минулого року трамвай реставрували у майстернях ЛКП «Львівелектротранс». Фото опублікував Олександр Шутюк.

Slider image

Вагон до реставрації використовували для зйомок кіно. Трамвай перефарбували у синій та колір слонової кістки, що за концепцією відповідає кольоровій гамі та лівреї, які були офіційними на той час у Львові, переоснастили застарілі системи, відремонтували колісні пари, систему гальмування та кузов. Дерев’яні частини були вкриті прозорим лаком і салон виглядав більш дерев’яно. Зараз на ньому проводять екскурсії для туристів.

Slider image

Sanok SW1 виготовили у Польщі, він їздив у місті Тарнув. У 1943 році вагон перевезли до Львова, де він курсував орієнтовно до 80-х років. Ще у 1970-х роках такі вагончики щодня возили у Львові пасажирів.

«Вагонів конкретно цієї моделі у світі більше немає. Є ще дещо іншої модифікації ще один такий вагон у польському місті Лодзь», – розповіли в ЛКП «Львівелектротранс».

Цей вагон цілком офіційно можна орендувати для проведення екскурсії чи ще якогось заходу.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3