У Києві капітально реконструюють “Житній ринок”: що там буде

Під час реконструкції “Житнього ринку” на другому поверсі планують побудувати фудкорти та готуватимуть крафтову їжу.

Slider image

Під час реконструкції “Житнього ринку” на другому поверсі планують побудувати фудкорти та готуватимуть крафтову їжу.

Про це виданню «Наш Киев» розповів Артем Левітас, новий очільник ринку.

«Хочемо залишити фасад та сам ринок таким, як він є, але обов’язково відремонтувати усе. Всередині хочемо більш правильно розмістити торговельні точки. Бо у радянські часи не зовсім практично використовували простір. Я хочу, аби на другому поверсі були вишиванки та магазини українських дизайнерів, фудкорт. Щоб «внизу» люди могли придбати продукти, а їх приготували б «зверху». Особливо це буде цікаво іноземним туристам, які до карантину гуляли Подолом та часто заходили до Житнього», – розповідає Левітас. 

Уже ведуть переговори з одним із київських підприємців щодо оренди частини другого поверху. Якщо дійдуть згоди, там будуть готувати крафтову їжу, продавати сир та пиво. 

Територію навколо ринку також планують відремонтувати. Хочуть створити парковку для відвідувачів по Верхньому Валу та Житньоторзькій вулицях.

Левітас запевняє, що реконструкція «Житнього ринку» відбудеться, та термінів не може назвати. Зараз адміністрація ринку чекає виділення коштів з бюджету. Гроші підуть на розробку проєктної документації по реконструкції – її повна вартість стане відома вже після оцінки споруди та узгодження проєкту реконструкції.

«Поки не можна робити якісь прогнози по реконструкції «Житнього ринку». Через карантин строки виділення грошей посунулись», – каже виконувач обов’язків директора ринку.

Більше про тренди та розвиток сучасних міст ви можете прочитати на нашому Телеграм-каналі