У Дніпрі створюють комфортні середовища у мікрорайонах

Міська влада Дніпра створює комфортні зони для відпочинку не тільки у центральних частинах міста, але у віддалених мікрорайонах.

Slider image

Про це розповідають у прес-службі Дніпровської міської ради.

Двори та мікрорайони оновлюються та стають більш комфортними для громадян з кожним днем.

Влада поставила в пріорітет розвиток житлових масивів, де проживає найбільша кількість мешканців.

Slider image

Одну з таких зон створили на лівому березі на проспекті Петра Калнишевського, біля будинків 12 та 24.

Наразі там завершили капітальну реконструкцію зони для відпочинку містян.

Зазначається, що до цього ділянка десятиліттями захаращувалася, а місцеві жалілися: про повноцінні прогулянки біля свого дому вже стомилися й мріяти. 

Slider image

Після ремонту на майданчику відновили освітлення, встановили камери відеоспостереження. Поставили зручні лавочки, дитячий майданчик, урни.

На тротуарах вклали бетонні плити, а газони оснастили системою автоматичного поливу. Облаштовано також зону для паркування. 

У найближчі періоди на мікрорайоні планується облаштування нових середовищ для відпочинку та комфортного дозвілля.

Slider image

Вважається, що більшість міст різних регіонів світу відчувають потребу оновлення методологічних підходів до їхнього розвитку з орієнтиром на підвищення якості міського середовища і покращення умов життя населення (поліпшення житлових умов для малозабезпечених прошарків населення і ліквідація нетрів, зниження рівня злочинності у містах, вдосконалення технічної та соціальної інфраструктури тощо).

Slider image

Містобудівні підходи, в результаті яких відбувається зростання кількості надвеликих міст, розростання міського простору (urban sprawl) потребують нового спрямування в досягненні кінцевої мети. Привабливою є ідея створення й функціонування міст, зручних для життя, дружніх людині, незалежно від її соціально-економічного статусу та фізичного стану.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3