Транспорт в місті. У Дніпро прибули чергові п’ять трамваїв з Лейпцига

У Дніпрі готують до виходу на маршрути нові зручні та комфортні трамваї з Лейпцига. Цими днями в місто прибула вже третя партія вагонів. Саме так реалізується стратегічний план міського голови Дніпра Бориса Філатова з розвитку електротранспорту міста.

Перед запуском на маршрут трамваї переобладнують в міській вагоноремонтній майстерні – єдиній в Україні, де виконують такі адаптаційні роботи. Після виконання таких робіт термін експлуатації трамваїв збільшиться на 10-15 років, повідомляє “Дніпро оперативний”.

Slider image

Директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури міськради Ігор Маковце нагадав, що 15 трамваїв з Лейпцига вже радують дніпрян, курсуючи по вулицях.

“Це останні п’ять вагонів з 20, закуплених у цьому році в Лейпцигу. Зараз цю партію адаптують до роботи на наших шляхах і до першого січня 2021 року їх випустять на маршрут. Так, за останні два роки трамвайний парк оновлений на 40 одиниць. В рамках прийнятого мером Борисом Філатовим стратегічного плану розвитку електротранспорту ми продовжимо оновлювати рухомий склад і надалі. У наступному році ми плануємо придбати ще близько 20 трамваїв”, – розповів Ігор Маковце.

Повідомляється, що до прибуття в Дніпро трамваї в Німеччині пройшли глибоку модернізацію і мають сучасну систему управління, що дозволяє економити до 40% електроенергії.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3