Транспорт в місті. У Дніпрі збудували сучасний зупинковий комплекс

Новий зупинковий комплекс розташований на перехресті Донецького шосе та вулиці Шолохова, де курсують трамваї маршрутів №№18 та 19. Комплекс має найдовший у місті навіс, довжина якого 20 метрів. Під ним може вберегтися від негоди більш ніж 50 осіб.

Slider image

Дві підвищені платформи із зупинками облаштували по обидва боки колії.  Створення таких комплексів – це частина програми міського голови Бориса Філатова щодо реконструкції та модернізації транспортної інфраструктури міста.

Як пояснив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Ігор Маковцев, цей зупинковий комплекс є достатньо великим, адже пасажиропотік тут становить близько 1 000 осіб на годину.

Slider image
Slider image

Також він додав, що на місці, де окрім колій нічого не було, тепер побудовано підвищені трамвайні платформи, зроблені пандуси для маломобільних пасажирів, опущено бордюри на пішохідному переході, замінено трамвайне полотно, покладено тактильну плитку, встановлено електронні табло. Вночі на зупинці багато світла від встановлених LED ліхтарів. Тобто, за словами посадовця, акцент такого комплексу зроблений на абсолютному комфорті пасажирів, які очікують на прибуття транспорту.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3