Транспорт в місті. Комунальний автопарк Кропивницького поповнять 10 нових тролейбусів

Забезпечення пасажирських перевезень є питанням №1 для багатьох мікрорайонів Кропивницького. На цьому наголошували голови квартальних комітетів міста під час зустрічі з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичим. На зустрічі обговорювались плани роботи міської ради на 2021 рік у приватному секторі міста.

Slider image

Як відомо, через карантинні обмеження, запроваджені урядом, автобуси та тролейбуси перевозять поки що пасажирів лише на сидячих місцях, тож пересування громадським транспортом значно ускладнилося. Андрій Райкович запевнив, що проблему знає і ситуацією у місті володіє. Саме тому міська влада  закуповує додатково ще 10 нових тролейбусів з автономним  ходом.

“Дві одиниці сучасного електротранспорту вже прибули до Кропивницького,  – повідомив Андрій Райкович. – Решту до кінця місяця теж доставлять на базу КП “Електротранс”. Частина цих тролейбусів замінить комунальні автобуси, що нині обслуговують селище Нове і їх відразу перенаправлять на проблемні маршрути у віддалені мікрорайони”.

Майже дві години голови квартальних комітетів генерували пропозиції, які мають зробити життя містян зручнішим і комфортнішим  у мікрорайонах. Серед першочергових завдань згадувалась оптимізація роботи громадського транспорту, встановлення зупинок, грейдерування доріг та відновлення освітлення вулиць. Всі питання під особистий контроль взято керівниками виконавчих органів міської ради.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3