Транспорт в місті. Дніпровські поліцейські склали список пісень для безпечного водіння

Створюючи безпечний плей-лист для дніпровських водіїв, представники патрульної поліції області керувались тим, що музика з темпом менше 100 ударів в хвилину позитивно впливає на стиль водіння. При цьому, як зазначає видання 49000.com.ua вони керувались даними дослідження “International Journal of Environmental Research and Public Health”.

Slider image

“Ми створили свій плейлист для безпечного водіння. Кожен трек в ньому не перевищує зазначеного темпа. Зберігайте його і слухайте по дорозі на роботу, додому, до батьків і на відпочинок. Також пам’ятайте, що слухаючи музику в салоні авто занадто голосно, можна не почути звукові сигнали спецтранспорту. Отож, будьте уважними і їздіть відповідально!”, – наголосили представники поліції.

Серед запропонованих музичних композицій Onuka – “Svitanok”, Gorillaz – “Magic City”, Бумбокс – “Люди”, KRUТЬ – “Радій”, Сергій Бабкін – “# Альо”, Антитіла – “TDME”, Tame Impala – “Borderline”. Всього 40 пісень.

Плейлист для безпечного керування авто водії, і не лише Дніпра, можуть скачати в онлайн-сервисі “YouTube Music” за посиланням.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3