Сквери в місті. У Дніпрі представили проєкт реконструкції скверу

Запит на благоустрій території на проспекті Слобожанському біля будинків 65 та 67 від мешканців був вже давно. Вони навіть подали проєкт до “Бюджету участі” та зібрали необхідну кількість голосів. Міська влада врахувала побажання дніпрян і навіть вирішила зробити більше, аніж пропонували мешканці. Про це розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови Дніпра та його заступників Антон Андрієнко.

Slider image
Slider image

“Провести більш глобальну реконструкцію в цьому сквері було вирішено для того, щоб і на лівому березі нашого міста також були місця відпочинку європейського рівня, де люди зможуть проводити своє дозвілля. Ця територія буде умовно розділена на дві частини між  будинком № 65 та будинком № 67. Тут буде облаштовано зону для прогулянок, дитячий та спортивний майданчики, створено місце для вигулу собак, встановлені лави, урни та сучасний вуличний туалет. Також будуть відведені місця для паркування автомобілів. Вся територія скверу буде освітленою, до того ж тут встановлять систему відеоспостереження”, – розповів Антон Андрієнко.

Також він додав, що головним завданням було зберегти якомога більше зелених насаджень, які тут вже є. Тому всі дерева попередньо проходять комісійне обстеження, в тому числі екологічною інспекцією області. Ті, на яких нині стоять відмітки – фаутні або аварійні. Замість них у сквері буде висаджено більше 150 дерев, серед яких сакури, клени, ялинки.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3