Сервіс для будівельників. Державна сервісна служба містобудвання наближається до повноцінного запуску

Голова Державної сервісної служби містобудування Олексій Башкіров розповів про те, якою буде нова служба, а також про зроблене на шляху до початку її повноцінної роботи.

Slider image

“Новий орган утворено і призначено керівника. Внесено до Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запис про рішення щодо утворення юрособи. Відомство пройшло реєстрацію в податковій інспекції. Також Держсервісбуд вже включено в мережу казначейства.

Вже маємо електронний цифровий підпис: і в податковій, і в Державній казначейській службі України.

Підготовлено пропозиції щодо оптимізації граничної чисельності апарату та територіальних органів Держсервісбуду. Зараз на розгляд уряду подано проект постанови “Деякі питання функціонування центральних органів виконавчої влади у сфері містобудування”.

У разі прийняття цього рішення Кабінетом Міністрів, матимемо територіальні органи Держсервісбуду, як структурні підрозділи. Зможемо розпочати набір їх керівників, призначати відповідальних матеріальних осіб, укласти договір про матеріальну відповідальність для отримання документації з ДАБІ та матеріально-технічного забезпечення.

Проект вже погодили Мінфін, Мінекономіки, Нацагенство з питань держслужби, Державна інспекція містобудування, Держсервісбуд, Держархбудінспекція, а Мін’юст надав відповідний висновок. Найближчим часом чекаю розгляд проекту на засіданні Кабміну.

Крім того, після прийняття проекту постанови, на погодження до Мінрегіону буде надіслана структура, а потім до Мінфіну – штатний розпис.

Далі, відповідно до затвердженої структури та штатного розпису органу, потрібно буде розробити положення і посадові інструкції (в тому числі територіальних органів). Вже також над ними працюю. Після чого можна оголошувати набір на посади та заповнення 30% вакансій.”

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3