Рішення для міста. У столичній владі стверджують, що знають як нарешті вирішити проблему МАФів

Врегулювати питань з МАФами у Києві допоможе затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у всіх районах. Про це під час виступу на недавньому експертному обговоренні “Urban law: юридичні проблеми міста і містян” заявив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

Slider image

Він пояснив, що комплексна схема розміщення тимчасових споруд зараз закріплена лише за 7 районами з 10 і питання затвердження Комплексної схеми для решти районів зараз у пріоритеті.

За словами посадовця, тільки після затвердження схеми всі підприємці зможуть працювати в однакових умовах, оскільки отримають паспорти прив’язки – комплект документів із чітким визначенням точного місця розташування на мапі Києва, функціонального призначення, зовнішнього вигляду споруди та її габаритів, схемою благоустрою прилеглої території тощо.

“Отримавши паспорти прив’язки, підприємці матимуть затверджений алгоритм дій під час встановлення тимчасової споруди та будуть змушені чітко слідувати йому. А місто, у свою чергу, впорядкує питання розміщення кіосків”, – наголосив директор Департаменту міського благоустрою.

Він вважає, що це дуже важлива історія для Києва, бо “вона і про спрощення системи контролю за розміщенням МАФів, і про підвищення рівня привабливості столиці”.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3