Реконструкція в місті. У центрі Дніпра завершується оновлення Катеринославського бульвару (фото)

“Логічним продовженням” Катеринославського бульвару стане нова пішохідна вулиця Південна, яка кардинально змінить дизайн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив інвестор проєкту Вадим Єрмолаєв.

Slider image

“Уже реалізована технологія струмка – все готово до його запуску, замінені підземні комунікації і влаштовані системи водовідведення. Виконано замощення гранітного покриття, і звичайно ж, встановлена ​​головна домінанта бульвару і його символ – скульптура “Атлант”. Також днями завершився монтаж системи підсвічування бульвару, зараз налаштовується освітлення скульптури”, – розповів Вадим Єрмолаєв, слова якого наводить видання “Наше місто”.

Бронзову статую Атланта, яку встановили на Катеринославському бульварі і яка символізує свободу – фізичну, соціальну і внутрішню, підсвітять за допомогою понад десяти типів приладів.

Slider image

Як розповів на своїй сторінці у Фейсбук арт-директор світлотехнічної компанії Expolight Микола Каблука, підсвічування – це довгий ретельно підготовлений процес з перевіркою понад 10 типів світлових приладів на місці, підбором світильників, напрямків підсвічування, збалансуванням світла.

Slider image

На Катеринославському бульварі ще залишилось облаштувати дитячий майданчик, встановити питний фонтанчик, провести монтаж лавок, гранітних куль, висадити дерева та завершити мощення бруківки.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3