Парки в місті. У львівському парку відновили яблуневий сад (фото)

В рамках акції “Озеленення України” відновлено яблуневий сад на південному схилі парку 700-річчя Львова. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради.

Slider image

Як розповідає керівник цього управління Олександра Сладкова, насправді ще 100 років тому таких садів в будь-якому європейському місті було багато. В Празі вони досі збереглися на пагорбі Петржин.

Slider image
Slider image

“Коли я побачила карту Львова 1947 року, розглядаючи що там було в цьому районі, я побачила рівні ряди дерев. Але яким же було моє здивування, коли переможці громадського бюджету з проєктом парку 700-річчя сказали, що це місце належить до парку і що там ще збереглося з 10 яблунь, і кілька з них досі живі. Ці кілька яблунь дозволили нам відчитати масштаб саду і посадити на такій самій відстані нові дерева. І звісно, живі старі яблуні збережено в рядах молодих нащадків”, – зазначила Олександра Сладкова.

Slider image
Slider image

Вона наголосила, що цього всього не відбулося б без активних мешканців району парку, що реалізували вже по суті 5-й проєкт в парку, а також фінансової допомоги компанії “LА П’ЄЦ піца на дровах”.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3