Парки в місті. У Дніпрі реконструювали центральну алею парку імені Писаржевського

Центральну алею парку розширили, підняли її рельєф за рахунок облаштованих зелених пагорбів. Також там встановили нові лави і урни, зробили клумби та газони, а ще – нове сучасне LED-освітлення.

Slider image
Slider image

При чому, як розповідають комнуальники, світильники освітлюють як саму алею, так і зелену зону, а пам’ятні знаки, що на території алеї, підсвічуються спеціальними ліхтарями.

“Зараз, як і задумувалось, алея виконує функцію основного трафіка між проспектами Поля та Б. Хмельницького. Більшість мешканців переходять між проспектами саме в цьому місці. Окрім того, ця алея – зона відпочинку та прогулянок для дніпрян, що мешкають поруч”, – підкреслив заступник директора з благоустрою комунального підприємства “Міська інфраструктура” Валерій Скляр.

Slider image
Slider image
Slider image

Посадовець також розповів, що під час робіт було втілено кілька архітектурних рішень – зокрема, в парку з’явились зелені пагорби з білим бетоном і вбудованими лавами. З обох сторін алеї встановлені інсталяції для привернення уваги, особливо дітей. Планується, що інсталяції у майбутньому можуть змінюватися.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3