Парки в місті. У Дніпрі оновили старий парк, облаштувавши там новий технопарк та велодоріжку

У Дніпрі за приблизно 10 мільйонів гривень на місці старої алеї облаштували новий технопарк, тренажерний зал на свіжому повітрі і “інтелектуальну” велодоріжку.

Slider image

Як розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови Дніпра і його заступників Антон Андрієнко, слова якого наводить Gorsovet,  створений технопарк – вже третій подібний в місті.

Slider image

Також, як повідомив посадовець, враховано інтереси спортсменів і, зокрема, обладнано тренажерний майданчик, що дозволить парку стати популярним місцем серед молоді. На всій алеї встановлено LED освітлення.

Slider image

За словами одного з авторів проєкту Лілії Богачевої, алея має стати не тільки зоною відпочинку, а й навчальним майданчиком. Приміром, ведоріжка оснащена світлофорами, завдяки чому діти зможуть навчатися правилам дорожнього руху.

Також в парку облаштували сучасний майданчик для воркаута і зону для вигулу собак. Здійснюється озеленення території – висаджуються кущі самшиту, а газон засівається травою. За задумом авторів проєкту, це повинен бути мавританський газон з багаторічними рослинами, які не дозволятимуть підніматися пилу під час сильного вітру і забезпечуватимуть зеленій зоні охайний європейський вигляд.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3