Парки в місті. Мешканці великого спального району Харкова хочуть, щоб поблизу був хоча б один парк

Про доцільність створення парку на території Роганського житлового масиву, а також впорядкування пішохідної зони, йдеться у петиції, зареєстрованій напередодні на сайті Харківської міськради.

Slider image

Як зазначає автор петиції, “територія для забудови є, а ось жодного проекту немає і не планується”. Тому у жителів житлового масиву є пропозиція – “виділити зону для благоустрою та будівництва сучасного парку і внести її в план реконструкції міста на 2021 рік”. Так само пропонується зайнятися благоустроєм головної пішохідної частини житлового масиву, реконструкцією крамничок, а ще – “викласти плитку, створити дитячу зону, побудувати скейтпарк для дітей, креативну зону для молодих талантів, зробити велодоріжки, очистити зону від торгашів і наливайок і зробити хороше освітлення”.

Для того, аби ці мрії хоча б наблизились до реальності, у мешканців масиву і тих, хто їх готовий підтримати, є майже три місяці, упродовж яких потрібно зібрати не менш п”яти тисяч підписів громадян. Тоді її розгляне місцева влада.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3