На Подолі з’явився коворкінг-центр з видом на Андріївський узвіз

У семиповерховій будівлі на Подолі на вулиці Боричів Тік, 35В, відкрили новий коворкінг – Platforma Fortuna. Це найбільший простір мережі в Україні, має відкриту терасу на даху та нульовий поверх із великим лаунжем, баром і сценою з музичними інструментами.

Slider image

У семиповерховій будівлі на Подолі на вулиці Боричів Тік, 35В, відкрили новий коворкінг – Platforma Fortuna. Це найбільший простір мережі в Україні

Про це розповідає The Village.

Коворкінг пристосований як для маленьких команд на 4–5 людей, так і для середніх і великих на 50–100 і більшеспівробітників. Завдяки гнучкій організації простору, компанії можуть облаштувати тут офіс за індивідуальним проєктом.

Робочий простір

Робочий простір у першу чергу розрахований на середній і великий бізнес і може розмістити команду понад 100 людей. Завдяки гнучкій організації простору, коворкінг може реалізувати індивідуальне планування офісу, власну рецепцію, окремі кухні/лаунжі/переговорні, якщо в резидента є така необхідність. Під оупенспейс відведено лише 30 робочих місць на першому поверсі. 

Slider image

На нульовому поверсі розташована лекційна зала на 56 людей, зона для активного відпочинку та багатофункціональний івент-хол з окремим входом із вулиці, розрахований максимум на 150 людей. Усі інші поверхи відведені для офісів окремих компаній.

Slider image
Slider image

На кожному поверсі є Skype-кімнати та переговорні кімнати, повністю обладнані для офлайн- та онлайн-зустрічей і з можливістю писати на стінах. Усього переговорних кімнат 13, розрахованих на 4–10 людей. 

Перевагою будівлі є велика кількість вікон, завдяки яким усі приміщення мають багато природного світла.

Slider image
Slider image

Лаунж

Коворкінг має понад 1000 м² території загального користування – по два лаунжі на кожному поверсі та величезний простір на нульовому. 

«У коворкінгу є багато лаунжів і кухонь для окремих команд. Ми не пішли шляхом стандартного планування із загальною кухнею на 100 місць, бо розуміємо, що наші резиденти прагнуть більшої приватності, вони хочуть їсти поруч із людьми, з якими разом працюють. У стандартному підході до організації коворкінгу є робочі зони, лаунжі з рецепцією, баром і кухнею, які водночас виконують функцію лекторію. Це незручно, оскільки одна функція заважає іншій, як правило. Тож усі наші конференц-зали й лекторії розташовані окремо та мають індивідуальні вбиральні», – каже CEO Platforma Сергій Ящук.

Slider image

У великому лаунжі є барна стійка і згодом відкриють бар. Тут облаштували сцену з професійним звуком і світлом, музичними інструментами – піаніно, барабани, діджейський пульт – тож сюди можна буде запросити професійних музикантів на події, також сценою зможуть користуватися резиденти коворкінгу.

Тут же розмістили ігрову зону з настільним тенісом і футболом, пінг-понгом і Play Station. Ще в коворкінгу є кімната для медитацій і лекторій для різноманітних подій.

Slider image

Простір на нульовому поверсі компанії резиденти зможуть використовувати для нетворкінгу та власних корпоративних івентів. Наразі тут можуть бути люди, які придбали абонемент. У Platforma на Подолі вперше дають можливість купити абонемент на добу, раніше мінімальний був на місяць. Він дозволяє користуватися бізнес-лаунжем на нульовому поверсі та отримати «плюшки» у вигляді кави та снеків.

«Локація дуже вигідна для цього, адже Поділ за своїм настроєм – класне місце для проведення зустрічей. Але зазвичай знайти місце, яке буде пристосоване для цього, дуже складно, особливо о 8:00 ранку. Тому наш бізнес-лаунж може стати ідеальним місцем для ділових зустрічей: як за атмосферою, так і за функціоналом. У нас можна орендувати переговорну кімнату, або просто запросити партнера чи колегу в бізнес-лаунж, або навіть зустрітися біля бару. Ми очікуємо, що добовий абонемент дозволить людям, які ще не знайомі з нами, випробувати можливості, які ми даємо, і згодом стати постійними резидентами», – розповідає Сергій. 

Тераса на даху

Відкритий простір на даху – одна з фішок цього коворкінгу. Тераса має територію понад 500 м² з оглядом на 360 градусів і краєвидом на Андріївський узвіз, Контрактову, Поштову та річковий вокзал. У Platforma кажуть, що через карантин облаштування довелося відкласти, відкриття планують через місяць-півтора. Поки що організатори випробовують технічні можливості простору, але планують там зробити невеликий басейн, бар і лаунж-зону з пуфами й лежаками. 

Тераса буде доступною лише для резидентів.

Більше про тренди та розвиток сучасних міст ви можете прочитати на нашому Телеграм-каналі

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3