Мурали в місті. В Одесі на одному з будинків незабаром з’явиться концептуальне граффіті (фото)

20-метровий мурал на стіні будинку в житловому містечку ARTVILLE, що в районі одеського промринку “7 км”, створює відомий український художник Олександр Корбан.

Slider image

Тут це не перша картина – на двох сусідніх будівлях написаний диптих “Близькі мрії”. У дворах житлового містечка є мурали поменше. Новий проект Олександра Корбана – комерційний, він створюється на замовлення компанії, що управляє житловим містечком.

Slider image

В Україні за допомогою таких об’єктів мистецтва частіше привертають увагу до старих, сірих, часто залишених, індустріальних будівель. Але у випадку з ARTVILLE стріт-арт є частиною концепції житлового простору.

Slider image

Особлива тема у творчості Олександра Корбана – “щасливе дитинство”. Саме на цю тему художник створив свій перший великий мурал – “Хлопчик з літачками”. З того часу на вулицях різних міст з’являлися зображення дівчаток і хлопчиків за звичайними дитячими заняттями, як спів в гребінець або ворожіння на ромашці.

Slider image

Всього на тему “щасливого дитинства” художником написано 7 робіт в різних містах України. Новий одеський мурал близький їм за духом – в ньому теж йтиметься про дитинство, а ще про сприйняття навколишнього світу і рамки, які створюють дорослі.

Slider image

Олександр Корбан – з тих, хто малює зі змістом. Він є знаковим українським художником, його запрошують попрацювати не тільки в рідній країні. Один з проєктів в Маріуполі був створений на замовлення ООН і розкриває тему домашнього насильства. Роботами Олександра Корбана прикрашені стіни будинків Донецька і Києва, Полтави та Маріуполя, Айрол і Неаполя, Стамбула і Тбілісі.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3