Місто для людей. У Житомирі відбудеться урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня міста”

З 21 до 27 вересня у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді відбудеться фестиваль “Майстерня міста”. Його організовує комунальна установа “Агенція розвитку міста”. 16 вересня на засіданні виконкому Житомирської міської ради було затверджено програму фестивалю.

Slider image

Заплановано, зокрема, відеоекскурсії на об’єкти комунальних підприємств. Також готується відео-презентації платформ: “Міська система відеоспостереження”, “Відкрите місто” та “MyPol” з наступним онлайн обговоренням. Відбудеться квест-урок з елементами німецькій мови “Поводься з містом дбайливо”, пройде гендерний аудит безпеки території Парку культури і відпочинку імені Гагаріна та багато інших заходів.

Як розповів директор “Агенції розвитку міста” Борис Пахолюк, “майстерня міста вперше була проведена у Житомирі у вересні 2016 року”.  За його словами, “це платформа, на якій громадськість може поділитися власним баченням розвитку міста, а метою майстерні міста є також залучення ініціативних груп мешканців міста та громадських об’єднань до впровадження міських ініціатив”.

Фестиваль проводиться у рамках проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні”.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3