Місто для людей. У Миколаєві коштом Громадського бюджету міста впорядкували “Дикий сад”

“Дикий Сад” – це древнє городище і єдина зі збережених пам’яток чорноморського міста-порту часів Трої. Черговий етап впорядкування територї “Дикого саду” відбувся за міський кошт в рамках програми “Громадський бюджет Миколаєва”. Тут реалізували проєкт “Дикий сад. Погляд крізь тисячоліття”.

Slider image

У неділю, 8 листопада, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич відвідав “Дикий сад”, аби оцінити те, як змінився цей історичний об’єкт.

Як зазначив Олександр Сєнкевич, тепер городище виглядає як справжній музей під відкритим небом.

Він також наголосив на важливості програми “Громадський бюджет Миколаєва”, яка дає можливість городянам ініціювати перетворення.

“Кожний миколаївець, маючи ідею та бажання реалізувати її, може отримати бюджетні кошти та покращити міський простір. Цього разу завдяки Громадському бюджету було приведено до ладу територію “Дикого саду”, – сказав Олександр Сєнкевич.

Slider image

Автор проєкту Денис Барашковський розповів, що було упорядковано не тільки саме городище, але й прилеглу територію.

На його перекоання, “Дикий сад” – це перлина Миколаєва і Громадський бюджет допоміг, щоб ця перлина заблищала більш яскравими тонами.

Slider image
Slider image

Замість старого асфальту на прилеглій території було покладено плитку, облаштовано оглядовий майданчик. В рамках проєкту по периметру городища зроблено 10 двосторонніх інформаційних банерів, а на території самого городища встановлено 10 табличок з інформацією про “Дикий сад”.

Slider image

Керівник розкопок на території городища “Дикий сад” Кирило Горбенко дуже позитивно оцінив зміни, що сталися за останній час.

За його словами, тепер під час екскурсій відвідувачі мають змогу не тільки побачити залишки фундаменту будівель, але й скласти загальне уявлення про життя та побут давніх миколаївців, які тут жили 2200 років тому.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3