Місто для людей. У Дніпрі на житловому масиві Тополя облаштували сучасний мініфутбольний майданчик

Спортивний майданчик, відкритий в навчально-виховному комплексі №137, що на вулиці Комбрига Петрова,29 – єдиний подібний на дніпровському житловому масиві Тополя.

Slider image

Раніше тут був майданчик з гравієм та піском, на якому було важко грати дітям. А зараз це справжній спортивний комплекс, який поєднує футбольне, волейбольне поле, бігові доріжки зі спеціальним покриттям, а також яму з піском для стрибків.

Slider image

“Це комплекс для фізичного розвитку дітей, які навчаються у цьому закладі. Для безпеки школярів по всьому периметру школи встановлено новий паркан. Передбаченні в’їзди для спеціального транспорту”, – розповів виконуючий обов’язки начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян.

Slider image

Цього року в Дніпрі відновлено шість футбольних майданчиків на території навчальних закладів міста. Окрім цього, в рамках трирічного плану виконання капітальних ремонтів заплановано зробити їх ще у 32–33 навчальних закладах. Перелік закладів узгоджено батьківськими та педагогічними радами. На 2021-й рік вже розроблені проєкти виконання робіт.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3