Коронавірус style. В Британії і після карантину 93% людей продовжуватимуть користуватися велосипедами

Департамент транспорту Великобританії з травня по липень опитав майже три тисячі осіб і з’ясував, що 93% респондентів продовжуватимуть їздити на велосипеді та ходити пішки після зняття обмежень через Covid-19.

Slider image

Як повідомляє Хмарочос з посиланням на видання Сycling industry, у період з травня по липень 2020 року 39% респондентів повідомили, що вони більше ходять пішки, а 38% заявили, що вони їздять на велосипеді більше, ніж до спалаху коронавірусу. 94% респондентів, які почали більше ходити або їздити на велосипеді, вважають, що вони будуть продовжувати це робити після зняття карантинних обмежень.

Крім того, з усіх респондентів 86% висловили стурбованість станом свого здоров’я, коли думали про використання громадського транспорту, у порівнянні з 19%, які користувалися індивідуальним транспортом. 68% респондентів виявляють інтерес до використання шерінгових сервісів.

До того ж, дані показують, що використання велосипедів в середньому становить 130% від рівня до встановлення обмежень, але в деякі дні рівень користування велосипедом збільшувався до 300%. Використання автотранспортних засобів в середньому становило 100%.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3