Концепція освітлення офісу, яку втілили дніпровські дизайнери, потрапила до рейтингу відомого британського видання (фото)

Проект з освітлення офісу компанії Expolight високо оцінило популярне британське видання Dezeen, що спеціалізується на дизайні. Це єдина українська робота, яка увійшла до рейтингу Architectural lighting design – “Дизайн архітектурного освітлення”.

Slider image
Slider image

Видання Dezeen оцінило проєкт сучасного освітлення для офісу, особливістю якого є пряме і відбите світло, що змінює відтінки.

Один із власників фірми Expolight Микола Каблука розповів на своїй сторінці у Facebook, що вони для цього проєкту розробляли не тільки світловий дизайн, але й спроектували і виготовили індивідуальні для кожного офісного місця світлові системи, особливістю яких є пряме і відбите світло, що змінює відтінки.

Slider image
Slider image

“Система є біодинамічною. Її світло автоматично протягом дня змінює відтінок світлового спектру і яскравість світіння, повторюючи в точності зміну сонячного світла протягом світлового дня”, – зазначив Микола Каблука.

Slider image
Slider image

Також, наголосив він, подвійно приємно, що журі оцінило саме проект освітлення найсучаснішого і технологічного архітектурного офісу Творчої Архітектурної Майстерні Андрія Пашенька.

Slider image
Slider image
Slider image

Дніпровське видання Інформатор нагадує, що компанії Expolight в місті належать такі проекти, як освітлення на Центральному мосту, центру “Менори” і синагоги “Золота Роза”, каплиця Іоанна Хрестителя на Набережній, ТРК “Пасаж” і фонтани на Катеринославському бульварі. На даний момент фірма займається підготовкою бульвару Короленка до святкування Дня Незалежності України.

Slider image
Slider image

Онлайн-журнал Dezeen спеціалізується на архітектурі, дизайні та інтер’єрах. Головний офіс розташований в Лондоні, але його філії відкриті і в США. Щорічно видання публікує власні рейтинги кращих проектів з архітектури, дизайну, інтер’єру і студій. Рейтинги в свою чергу розбиті на окремі номінації.

Варто зазначити, що серед усіх 25 проектів, які потрапили в рейтинг кращих дизайн-проектів в номінації “Дизайн архітектурного освітлення”, українським є лише робота з Дніпра. Конкурентами дніпровських дизайнерів стали компанії з Великобританії, Іспанії, Норвегії, Франції, Катару, Південної Кореї та інших країн.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3