Екологія міста. В одному з парків Дніпра мають з’явитись “зелені офіси”

Концепція розвитку парку імені Писаржевського в Дніпрі передбачає його розподілення на зони і у перспективі саме тут планується створити “зелені офіси”, де люди зможуть виконувати свою роботу на свіжому повітрі. Такою новиною з дніпрянами поділилась директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради Юлія Павлюк.

А з 10 жовтня в Дніпрі буде оголошено місячник озеленення міста. Особливістю цьогорічного заходу стане те, що розширити площу для озеленення планують шляхом пересадки самозасівів на вільні території. Про це повідомив директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Олег Семенко.

«Тобто дерева та кущі, які скажімо, захаращують майданчики, потрібно буде не зрізати та спалювати, а викопувати і пересаджувати туди, де, навпаки, не вистачає рослинності. Таким чином ми і вичистимо території, і засадимо цим посадковим матеріалом голі ділянки міста», – розповів посадовець.

Олег Семенко також закликав мешканців міста підтримати цю ініціативу. За його словами, кожен на своєму подвір’ї біля будинків може викопати саджанці в місцях, де їх найбільше виросло, та висадити нове дерево, яке буде прикрашати собою місто.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3