Екологія міста. У Кропивницькому відбулась екологічна акція “Чисто KROP”

Місцеві жителі зібралися в Центральному сквері Кропивницького, аби влаштувати там прибирання.

До акції долучилися представники молодіжних організацій, студенство та працівники міської ради. Зокрема, підтримав ініціативу й міський голова Андрій Райкович.

Slider image

Центральний сквер понад 10 років перебуває в оренді, проте, орендар господарює неефективно і не переймається станом орендованої землі та зелених насаджень.

Тому, як розповіла заступниця начальника управлiння молодi та спорту мiської ради Катерина Черкаська, “і вирішили самостійно привести до ладу центральний сквер”.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович назвав таку ініціаативу молоді “правильною”. Також, за його словами, це попередження орендарям.

“Від міської влади можна вважати вони отримали “жовту картку” і якщо не схаменуться та не почнуть нормально господарювати – повернемо сквер через судові процеси, як це і робиться в цивілізованому світі, до комунальної власності”, – наголосив мер.

Повідомляється, що юридичне управління міської ради вже готує відповідний судовий позов з метою розірвання договору з неефективним орендарем і повернення скверу громаді міста.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3