Будинки в місті. Люди на Місяці житимуть в будинках, надрукованих на 3D-принтері (фото)

Відомі архітектурна та будівельна компанії з США, оголосили про своє партнерство у проєкту Olympus, який спрямований на розробку будівель для розміщення на Місяці.

Проєкт Olympus фінансується NASA і покликаний створити інфраструктуру для життя на Місяці, яку надрукують на 3D-принтері з використанням матеріалів, виявлених на поверхні планети.

Slider image

“Створення першого будинку за межами Землі буде найбільш амбітним будівельним проєктом в історії людства і підніме науку, інженерію, технології та архітектуру буквально на нові висоти”, – вважає співзасновник будівельної компанії, яка бере участь у проєкті.

У NASA повідомили, що для постійної присутності людини на Місяці повинні бути побудовані міцні конструкції, які забезпечать кращий тепловий, радіаційний і мікрометеоритний захист, ніж металеві або надувні об’єкти для проживання.

Slider image

Ці будівлі, від посадкових майданчиків до будинків, повинні допомогти перетворити людство в космічну цивілізацію.

Експерти мають намір протестувати імітатор місячного грунту з використанням різних технологій обробки і друку. Випробування допоможуть спроєктувати і створити прототип для системи, яка зможе друкувати інфраструктуру на Місяці.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3