Будівництво в місті. В Одесі дозволили забудовувати територію Одеського заводу шампанських вин

Дозвіл на забудову ділянок непрацюючого Одеського заводу шампанських вин за адресою Французький бульвар, 36/1, 36/2 і 36/3 отримали творці житлового комплексу “Райдужний”.

Slider image

Як повідомляє видання Думская, добро на “освоєння” цієї землі ДАБК дав ще в листопаді 2019 року. Крім того, у забудовника є видані державним управлінням архітектури містобудівні умови і обмеження на будівництво восьмиповерхового адміністративно-побутового будинку висотою 32,9 метрів з підземним паркінгом загальною площею 10 тис. кв.м.

Заради нього знесуть нежитлові будівлі кількох цехів, розташовані між Французьким бульваром і проспектом Шевченка, за будівлею господарського суду. У 2019 міська рада передала фірмі в оренду земельну ділянку під ними.

Під час голосування в сесійній залі міських зборів звучали палкі суперечки. Деякі депутати побоювалися появи нового “Райдужного” в районі Французького бульвару.

Мер Одеси Геннадій Труханов тоді заявляв, що ніхто нічого будувати на території заводу не планує, а земля передається для експлуатації існуючих будівель.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі всіх актуальних новин з урбаністики: bit.ly/2D7Sel3